Urządzenia do masażu ROLL-TECH to innowacyjny sprzęt, który pozwala nie tylko pozbyć się niechcianego cellulitu, ale i uzyskać wymarzoną szczupłą sylwetkę. Z uwagi na jego wszechstronne zastosowanie świetnie nadaje się do aktywacji układu limfatycznego, rehabilitacji pourazowej, rozbijania tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry, a także przygotowywania ciała do treningu sportowego. To właśnie z tego powodu, na korzystanie z profesjonalnego sprzętu do masażu decyduje się tak wiele osób – od zawodowych sportowców aż po ludzi pragnących wrócić do pełnej sprawności po urazie.

 

Użytkowanie urządzeń masujących ROLL-TECH – o czym warto pamiętać?

Nie da się ukryć, że rollmasażery nie są żadnym cudownym rozwiązaniem dającym efekty już po pierwszym zastosowaniu. Pragnąc cieszyć się długotrwałymi skutkami korzystania z maszyn modelujących ciało, należy używać ich regularnie zgodnie z przyjętym przez siebie harmonogramem. Najlepsze rezultaty osiągniesz, angażując się w 4-tygodniowy plan, który nie tylko przyzwyczai Twoje ciało do rollmasażu, ale dostrzegalnie wpłynie na jego wygląd.

  • Pierwszy tydzień to czas oswajania się z nowym rodzajem doznań fizycznych. Prawdopodobnie zetknięcie z rollmasażerem wywoła na drugi dzień zakwasy, a nawet lekki ból. Z tego powodu warto w tym czasie ustawiać mniejsze prędkości obrotu rolek masujących oraz unikać korzystania ze sprzętu ROLL-TECH codziennie. Co ważne, choć w pierwszym tygodniu nie zaobserwujesz jeszcze znaczących zmian w wyglądzie sylwetki, z pewnością poczujesz przyspieszenie przemiany materii i pobudzenie.
  • Drugi oraz trzeci tydzień to dalsze ujędrnianie ciała, spalanie tkanki tłuszczowej czy też stymulowanie organizmu do usuwania toksyn. Będąc już przyzwyczajonym do tego, w jaki sposób działa sprzęt masujący możesz z czasem zwiększać prędkość obrotu rolek masujących, dostosowując ją do swoich indywidualnych potrzeb. Niektórzy preferują bowiem nieco mocniejsze doznania, inni wolą z kolei korzystać z rollmasażerów dość oszczędnie.
  • Czwarty, czyli ostatni tydzień jest czasem stabilizowania organizmu. W tym momencie zobaczysz już efekty masażu, ciesząc się gładszą, lepiej ukrwioną skórą, utratą kilku centymetrów w pasie i biodrach czy też widoczną redukcją cellulitu.

Sprzęt masujący ROLL-TECH to urządzenia, które nadają się do aktywizacji różnych obszarów na ciele. Dzięki nim rozluźnisz zmęczone stopy, zadbasz o jędrne uda i brzuch, wymodelujesz pośladki czy boczki, a nawet zrelaksujesz spięty kark. Rozpocznij swoją przygodę z rollmasażem w domu bądź też korzystaj z urządzeń ROLL-TECH na siłowni, w klubie fitness czy gabinecie kosmetycznym.