Masażery modelujące ciało są chętnie wykorzystywane przez cały szereg zainteresowanych osób, od tych zmagających się z cellulitem czy napięciem mięśni, aż po skarżące się dolegliwości związane z zastojami krążenia limfy. Proponowane przez producenta sprzętu masującego ROLL-TECH maszyny łączą w sobie nowoczesną technologię z wyjątkową wygodą oraz łatwością użytkowania. Z tego powodu bardzo często można skorzystać z nich na siłowni, w klubie fitness lub też gabinecie masażu. Zastanawiasz się, jakie różnice występują między konkretnymi modelami rollmasażerów, a także, które z nich sprostają Twoim oczekiwaniom? Być może planujesz inwestycję w maszynę modelującą ciało na własny użytek? Spieszymy z wyjaśnieniem!

Sprzęt masujący ROLL-TECH CLASSIC – podstawowy wariant

Modelem cieszącym się największą popularnością jest bez wątpienia bazowy rollmasażer CLASSIC będący punktem wyjścia do bardziej zaawansowanych urządzeń. Umożliwia on masaż różnych partii ciała za pomocą charakterystycznie wyprofilowanych rolek – co ważne, ruch obrotowy podlega regulacji (od 30 do 99 obrotów na minutę). Niewątpliwą zaletą tego sprzętu masującego jest fakt, że zajmuje bardzo mało miejsca, przez co z powodzeniem sprawdzi się zarówno w mniejszych salonach urody, siłowniach, jak i we własnym domu czy mieszkaniu. W skład zestawy wchodzą: rollmasażer, stołek, mata, lampa na podczerwień, a także plakat z pozycjami masażu, certyfikaty oraz plan ćwiczeń.

Urządzenie do masażu z terapią kolagenową, czyli ROLL-TECH CLASSIC LUX

Oprócz podstawowych funkcjonalności modelu bazowego CLASSIC LUX został wyposażony w wyświetlacz LUX, który umożliwia niezwykle precyzyjne sterowanie pracą rollmasażera. Bazuje on bowiem na wbudowanym programie ćwiczeń, dając dostęp do 100 różnych kombinacji. Ponadto CLASSIC LUX wzbogacony został też o soczewki kolagenu, pozwalające wykorzystywać go również do masażu ujędrniającego i odmładzającego.

Niezawodny sprzęt masujący dla wymagających – poznaj ROLL-TECH PROFESSIONAL

Najbardziej rozbudowana wersja łączy w sobie podczerwień pozwalającą pozbyć się nadmiaru wody z organizmu z kolagenem, który w nieinwazyjny sposób stymuluje proces biosyntezy. Podobnie jak poprzedni model posiada wbudowany panel LUX, a przy tym dodatkowe wyposażenie w postaci drugiego stołka. Warto zaznaczyć, że rollmasażer ROLL-TECH PROFESSIONAL umożliwia wyłączenie zarówno podczerwieni, jak i kolagenu, pozwalając stosować go w ściśle określony sposób.

Sprawdź wszystkie proponowane w ROLL-TECH rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że dzięki rozbudowanej specyfikacji będziesz w stanie wybrać urządzenie w sam raz dla siebie!