Nie da się ukryć, że dziś wielu z nas nie ma czasu na przyjemności. Wymagająca praca, życie rodzinne czy piętrzące się sprawy do załatwienia skutecznie pozbawiają nas chwil na relaks, odpoczynek, a często też aktywność fizyczną. Biorąc pod uwagę niewielki zasób wolnego czasu, warto rozważyć zakup rollmasażera do użytku domowego. Dlaczego? Takie urządzenie pozwoli nie tylko widocznie ujędrnić sylwetkę, ale z pewnością okaże się wspaniałym sposobem na relaks po ciężkim dniu. Nowoczesne maszyny modelujące ciało znajdują się co prawda w wielu miejscach – siłowniach, klubach fitness, SPA czy gabinetach masażu – jednak znacznie wygodniejsze okazuje się korzystanie z nich we własnym domu. 

 

Urządzenia masujące do ciała ROLL-TECH

Tym, co wyróżnia maszyny modelujące sylwetkę ROLL-TECH, jest przede wszystkim innowacyjna konstrukcja bazująca na 20-letnim doświadczeniu w branży. Rollmasażery są efektem długoletniej pracy, dlatego charakteryzują się niezawodnością stosowania, a co ważne do ich produkcji wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie. ROLL-TECH prezentuje trzy warianty urządzeń do masażu:

  • Classic,
  • Classic Lux,
  • Professional.

Choć wydawać by się mogło, że każdy jest inny od drugiego, tak naprawdę występują między nimi niewielkie różnice. Wszystkie oferowane przez ROLL-TECH rollmasażery do ujędrniania ciała skutecznie modelują sylwetkę, aktywizują układ limfatyczny, rozbijają tkankę tłuszczową, a przy tym doskonale pełnią swoje funkcje zarówno w przypadku rehabilitacji pourazowej, przygotowania do treningu sportowego, jak i chęci poprawy wyglądu.

Dlaczego warto zainteresować się sprzętem masującym ROLL-TECH?

Rollmasażery z kolagenem i podczerwienią mają wiele zalet – nie tylko w zakresie swojej funkcjonalności czy skuteczności działania. Po pierwsze są one przyjazne dla budżetu, ponieważ cechują się wyjątkowo niskim poborem prądu. Jak się okazuje, koszt godziny pracy urządzenia wynosi tylko ok. 35 groszy. Masażery modelujące ciało ROLL-TECH są także niezwykle łatwe w obsłudze, co sprawia, że nie ma konieczności zatrudniania dodatkowej osoby do zarządzania nimi. Dzięki temu korzystanie z rollmasażerów jest wyjątkowo przyjemne i możliwe również w zaciszu domowym. Nie bez znaczenia jest też uniwersalność tych urządzeń, ponieważ z powodzeniem sprostają one oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób – czy to w zakresie ujędrniania, wyszczuplania, czy też drenażu. Zapoznaj się z pełną specyfikacją techniczną wybranego modelu już dziś!